VAELA I KÜLAJOOKS

Kiili jooksusarja teise osajooksuna toimunud Vaela I külajooks tõi Vaela terviserajale rekordarvu osalejaid.
Uuenduslikul, umbes 4,7 km pikkusel rajal, sai tulemuse kirja lausa 69 jooksusõpra, kes nautisid kaunist loodust ja head sportlikku meeleolu.
Noortejooksu osavõtt jäi võrreldes Kiili etapiga Vaelas veidi tagasihoidlikumaks, kuid siiski sai oma panuse kirja 21 tublit noort jooksjat. Mudilasi oli seekord rajal 51, mis näitab, et noored spordisõbrad leiavad üha enam tee jooksuradadele.
Vaela I külajooksu põhijooksu võitis muljetavaldava ajaga Rainer Kravets, kes läbis Kiili jooksusarja teise osavõistluse 16 minutiga. Teisele kohale jooksis end Mihkel Reinkubjas ajaga 16.13, jäädes võitjast vaid 13 sekundi kaugusele. Kolmanda koha saavutas Andrei Škubel, kes lõpetas ajaga 16.15, jäädes teisele kohale napid kaks sekundit alla.
Naiste arvestuses näitas parimat minekut Merlyn Lükk, kes lõpetas üheteistkümnendana üldarvestuses ja parima naisena ajaga 19.01. Teise koha teenis Loona Pärnakivi ajaga 20.03 ning kolmandana lõpetas Karin Kamdron ajaga 20.21.
1,2 km pikkusel noortejooksul olid kiireimad Maikel Magnus Välja ajaga 4.44 ja Anna Helene Rauk ajaga 5.03. Maikel Magnus Välja osales ka põhijooksul, kus saavutas tubli viieteistkümnenda koha.
Kokku sai Vaela I külajooksu põhijooksul ja noortejooksul tulemuse kirja 90 osavõtjat, tehes sellest meeldejääva ja sportliku päeva kõigile osalejatele.
Aitähh, et aitasid korraldada:
Vaela Külaselts