Vallarahva sportmängude 11 hooaeg!

Jaanuari lõpus saab algust juba üheteistkümnendad  “Vallarahva sportmängud”! 

Sel aastal on võistkondi 11 või 12 ja alade toimumiskohad on jaotatud ära erinevate võistkondade vahel. Meie küla on endiselt esindatud Vaela-Mõisaküla meeskonnana 

Vallarahva sportmängud on võistkondlik sari, mis kestab aasta algusest kuni augusti lõpuni ja hõlmab erinevaid spordialasid, kus võistlejad saavad oma küla, alevikku või alevit esindades harrastajate tasemel jõudu katsuda.

Kuna sel aastal saab Kiili vald 25 aastaseks, siis tuli Kiili valla haridus- ja kultuurikomisjonilt ettepanek teha  sel aastal Kiili vallarahva XI sportmängud niimoodi, et iga osavõtva võistkonna külas-alevis-alevikus toimuks 1 ala.
 
Võistlused lõppevad augusti lõpus,  suure peoga Kiili jaanitule platsil, kus osalevad ka Soome külalised.
 
Esimeste aladena 28.jaanuaril Kiili Spordihallis: Korvpalli vabavisked ja sõudeergomeetri tõmbamise teatevõistlus
 
Kui sooviksid osa saada sellest vahvast üritustesarjast ja anda oma panus: