VAELA KÜLA PÄEV

Meie küla kasvab ja areneb endiselt mühinal. Selles tuules arenevad ka meie üritused aasta aastalt. Selle suvine Küla Päev sisaldas lisaks kohvikutele seltskondlikku hommi- kuvõimlemist, üheskoos õhtu pimeduses õuekino nautimist ja loomulikult Jarek Kasari kontserti, kes artistina võiks öelda, et lausa tuuritab sel aastal Kiili vallas. Kontsert toimus koostöös meie võib vist julgelt öelda, et kõige tuntuma kohvikprojektiga „Masala Garden“.

Kes või Mis on „Masala Garden“?

Algupärane koosseis: Leelo, Kenno, Triin, Ari, Kristi ja Kristo. Sel aastal lisandusid veel Kirsti ja Indrek, kelle Omafinantseeringut polnud sel hoovi peal seekordne hoovikontsert- kohvik aset leidiski. Tegemist on seltskonnaga, kes hindab kõrgelt vürtsiseid toite. Lisaks veel fakt, et üks neist on ise Indiast pärit. No kuidas saakski sellise komboga mingit muud kööki viljeleda?

Kokku kolme aastaga on palju õpitud ja arenetud. Loomulikult ei ole tegemist äriprojektiga, kuna selline ettevõtmine nõuab palju energiat ja ressursse. Tänavu aastane super ilm ja sõbra Jareku abi aitasid siiski ürituse õnnestunuks lugeda.

Loodame, et neil agaratel toidu- tegijatel jätkub ka järgnevatel aastatel energiat, et külarahvale häid maitseid pakkuda.

Jõudu Teile ja rohkem riisi!

| Liis Mäekivi