KÜLA EDUKAD AKROBAATIKALAPSED

31.03 toimus Kohtla-Järvel õhuakrobaatika karikavõistlus Estonian Air Power Athletics Championship 2018, kus osalesid ka meie külast kaks tüdrukut ja mõlemad poodiumil. Kõige noorem üldse kõigist võistlejatest (vist läbi aegade) oli meie pisike 4 aastane Grete-Rahel Jõgi, kes saavutas 1. koha. Võistlustele lubatakse muidu alates 6 eluaastast, aga kuna ta on oma vanuse kohta liiga tragi, siis lubati võistlustele, kus ta oli väga- väga tubli ja võitis kõigi südamed ning ka poodiumi kõrgeime astme. Teine meie küla tüdruk oli Hannaly Svirgsden, kes sai kaks kolmandat kohta – ühe rõngal ja teise kuubil. Treeningutega alustati alles sügisel, seega võistluste ajaks olid tüdrukud treeninud vaid 5 kuud. Treeningud toimuvad Kangru lasteaias.

| Pille-Riin Jõgi

Hannaly Svirgsden

Foto: Anton A.

Grete-Rahel Jõgi

Foto: Pille-Riin Jõgi